Székesfehérvár bajnokokat hirdette

A hétvégén rendezték meg a Magyar Lovas Szövetség Western-Reining Szakág Országos Bajnokságának 2. fordulóját, a székesfehérvári Kunos Lovardában szép eredmények születtek, hiszen 42 kategóriában hirdettek bajnokot.
Eredmények:
Reining – Novice Amateur
1. Garab Edit Anna

Reining – Senior Open
1. Kiss Réka
2. Heffler Helka

Reining All Ages All Hors
1. Szeder Tamás
2. Szeder Tamás
3. Ledneczki László
Ranch Roping
1. Domokos Tibor
2. Tisch Roland

Western Horsemanship Youth
1. Nagy Krisztina
2. Nagy Sára
3. Farkas Renáta

Western Horsemanship Amateur
1. Fodor Noémi
2. Kunné Kocsis Enikő
3. Strausz Lilla

Western Horsemanship Gyerek
1. Laukó Buda
2. Mester Léna
3. Szántó Cintia

Western Horsemanship Novice Amateur
1. Vass Krisztina
2. Gruber Katalin
3. Balatoni Barbara

Western Horsemanship Novice Youth
1. Balatoni Barbara
2. Gabranis Szofia

Western Pleasure Open
1. Kunné Kocsis Enikő
2. Kis Réka
3. Fodor Noémi

Western Pleasure Youth
1. Lovas Flóra

Western Pleasure Amateur
1. Kunné Kocsis Enikő
2. Strausz Lilla
3. Csizmeg István

Western Pleasure Gyerek
1. Mag Lara Rita
2. Mester Léna
3. Szántó Cintia

Western Pleasure Novice Amateur
1. Balatoni Barbara
2. Vass Krisztina
3. Gruber Katalin

Western Pleasure Novice Youth
1. Balatoni Barbara

Cattle Penning Open
1. Tisch Roland
2. Dörnyei József
3. László Viktor

Team Penning
1. (Hashtag) Yolo
2. Hordósokk extrákkal
3. 3D Update

Trail Open
1. Horváth László
2. Ledneczki Veronika

Trail Youth
1. Nagy Sára

Trail Amateur
1. Süli Judith
2. Csizmeg István

Trail Gyerek
1. Mag Lara Rita

Trail Novice Amateur
1. Valentovics Ágnes

Trail Novice Youth
1. Nagy Sára

Western Riding
1. Homoky Zsófia

Reining Youth
1. Sárdi Anna Katinka
2. Matus Panna
3. Bencze Cintia

Reining Amateur
1. Banovics Fanni
2. Szalontai Zoltán

Reining green horse
1. Ledneczki László
2. Garab Edit Anna

Reining Junior Open
1. Pál Zoltán

Barrel Racing Open
1. Dörnyei Regina
2. Dörnyei József
3. Ladjánszki Roland

Barrel Racing Youth
1. Nagy Ádám Bendegúz

Barrel Racing Amateur
1. Juhász Vivien
2. Szemenkár András

Barrel Racing Gyerek
1. Pintér Gréta
2. Szemenkár Alexandra

Barrel Racing Novice Amateur
1. Nagy Rita Mercédesz

Pole Bending Open
1. Ladjánszki Roland
2. Szemenkár Dániel

Pole Bending Youth
1. Nagy Ádám Bendegúz

Pole Bending Amateur
1. Szemenkár András

Pole Bending Gyerek
1. Pintér Gréta
2. Szemenkár Alexandra

Pole Bending Novice Amateur
1. Nagy Rita Mercédesz

Cutting Open
1. Anton Kondela
2. Katona Imre
3. Anton Kondela

Ranch Sorting Open
1. Esélyesek
2. Roperek.
3. Ez jó lesz

Ranch Sorting Youth
1. Szökik a málna
2. No money
3. Mi van Jackson?!

Working Cowhorse Open
1. Vizi Zoltán
2. Szalontai Zoltán
3. Katona Szabolcs