Western-Reining Országos Bajnokság 3-4. forduló

western1       western3

western4       western2

Szeptember 10-11-én rendezik meg a székesfehérvári Kunos Lovardában a Magyar Lovas Szövetség Western-Reining Szakág Országos Bajnokságának idei 4. fordulóját. A verseny bírója Ralf Hesselschwerdt lesz. A 3. forduló is rengeteg meglepetést hozott, lovak és lovasok egyaránt jól teljesítettek. Véglegessé váltak az eredmények, melyeket az alábbiakban küldünk.

Eredmények:

Cattle Penning Open

  1. Dörnyei József
  2. Nádor Márk
  3. Dörnyei József

Cutting Jackpot W. Schmidt

  1. Katona Imre
  2. Katona Imre
  3. Tomas Barta

Cutting Open

  1. Tomas Barta
  2. Nádor Márk
  3. Katona Imre

Western Horsemanship Amateur

  1. Kunné Kocsis Enikő
  2. Strausz Lilla
  3. Csizmeg István

Western Horsemanship Gyerek

  1. Szántó Cintia
  2. Tóth Léna
  3. Laukó Buda

Western Horsemanship Novice Amateur

  1. Gruber Katalin

Western Horsemanship Novice Youth

  1. Varga Anna Kinga
  2. Balatoni Barbara
  3. Gabranis Szofia

Western Horsemanship Youth

  1. Varga Anna Kinga
  2. Nagy Krisztina
  3. Farkas Renáta

Western Pleasure Amateur

  1. Kunné Kocsis Enikő
  2. Strausz Lilla
  3. Gruber Katalin

Western Pleasure Gyerek

  1. Szántó Cintia
  2. Tóth Léna
  3. Mester Léna

Western Pleasure Novice Amateur

  1. Gruber Katalin
  2. Vass Krisztina

Western Pleasure Novice Youth

  1. Varga Anna Kinga
  2. Balatoni Barbara
  3. Birtalan Hargita

Western Pleasure Open

  1. Kunné Kocsis Enikő
  2. Ledneczki Veronika
  3. Strausz Lilla

Western Pleasure Youth

  1. Varga Anna Kinga
  2. Nádor Otília Laura

Western Riding Open

  1. Vidra Bernadett
  2. Team Penning Open

Barrel Racing Amateur

  1. Szemenkár András

Barrel Racing Open

  1. Dörnyei Regina
  2. Dörnyei József
  3. Dörnyei József

Barrel Racing Youth

  1. Nagy Ádám Bendegúz

Hunter Under Saddle Open

  1. Homoky Zsófia
  2. Ledneczki Veronika

Pole Bending Amateur

  1. Szemenkár András

Pole Bending Youth

  1. Nagy Ádám Bendegúz

Ranch Roping Open

  1. Domokos Tibor

Ranch Sorting Open

  1. Domokos Tibor – Party Ranch
  2. László Viktor – Muli
  3. Nádor József – Majdnem királyok

Ranch Sorting youth

  1. László Viktor – Szökik a málna
  2. Nyiszter Kincső Kitti – No money

Reining Amateur

  1. Kiss Noémi
  2. Kornelia Böröcz
  3. Szalontai Zoltán

Reining green horse

  1. Kornelia Böröcz
  2. Blank Dóri

Reining Gyerek

  1. Wéber Wanda

Reining Junior

  1. Pál Zoltán
  2. Blank Dóri

Reining Novice Amateur

  1. Fássy Evelin
  2. Jenny Mersits

Reining Open All Ages All Hors

  1. Szeder Tamás
  2. Kemény Viktor
  3. Kornelia Böröcz

Reining Youth

  1. Pankotai Máté
  2. László Viktor
  3. Nagy Krisztina

Team Penning Open

  1. Homoky Zsófia
  2. Dörnyei Regina
  3. László Viktor

Trail Amateur

  1. Csizmeg István

Trail Gyerek

  1. Mag Lara

Trail Open

  1. Ledneczki Veronika

Trail Youth

  1. Varga Anna Kinga
  2. Makrai Mercédesz

Working Cowhorse

  1. Kornelia Böröcz
  2. Katona Szabolcs
  3. Szalontai Zoltán